Dlaczego warto kupić auta poleasingowe?

Dlaczego warto kupić auta poleasingowe?

Chcesz kupić sprawdzone używane auto dla siebie czy dla firmy? Szukasz auta poleasingowego w Warszawie? W obu przypadkach możesz skorzystać z finansowania JAK ABONAMENT lub z finansowania KLASYCZNEGO – rozłożonego na kilka lat. Porównaj dostępne produkty, dostosuj miesięczne raty i wybierz opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.

STORE to salon z pewnymi używanymi, poleasingowymi samochodami marek Grupy Volkswagen, takich jak Volkswagen, Audi, Skoda, używany SEAT, CUPRA i Volkswagen Samochody Dostawcze. Stacjonarnie salon mieści się w Warszawie. Auta są sprawdzone pod względem technicznym, a przyszły kierowca ma wgląd w całą historię pojazdu. Pewny jest także przebieg samochodu. Po prostu otrzymujesz w pełni sprawdzony pojazd gotowy do dalszej drogi. Pierwszą zaletą szukania samochodów poleasingowych w STORE jest więc to, że kupujesz pewne pojazdy u ekspertów.

Korzyści finansowe i atrakcyjne oferty w STORE

Drugą z pewnością jest to, że auta poleasingowe w Warszawie w STORE są dużo tańsze niż nowe fabrycznie pojazdy, ale wciąż młode rocznikowo, a także wyjeżdżasz nimi z salonu w Warszawie. Ale niższa cena wyjściowa to nie wszystko, ponieważ samochody używane w STORE są dostępne z atrakcyjnym finansowaniem, które pozwala spłacać je w niskich miesięcznych ratach, a na koniec umowy opcjonalnie zmienić na kolejne, nowsze poleasingowe auto w ramach nowej umowy.

Różnorodność finansowania dostosowana do Twoich potrzeb

Jakie są rodzaje finansowania i którym warto się zainteresować? Wszystko zależy od potrzeb i możliwości. Klienci Indywidualni mogą wybrać kredyt KLASYCZNY lub kredyt JAK ABONAMENT, natomiast biznesowi leasing KLASYCZNY i leasing JAK ABONAMENT.

Opcje KLASYCZNE przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy planują raczej wykupienie samochodu na własność po zakończeniu finansowania. Rozwiązania JAK ABONAMENT są nastawione na zmianę aut poleasingowych na kolejne używane, a ich cechą charakterystyczną są niskie raty miesięczne. Ich atrakcyjność jest związana z tym, że spłacasz jedynie część wartości auta i jest to jedynie prognozowana jej utrata w trakcie trwania finansowania. Finansowanie JAK ABONAMENT zakłada bezpieczne elastyczne zakończenie umowy.

Gdy finansowanie dobiegnie końca, wówczas możesz zdecydować, czy zwracasz auto do salonu, zmieniasz na inne w ramach nowej umowy spośród dostępnych samochodów poleasingowych, a może wykupujesz. Wybierasz to, co jest dla Ciebie w tym momencie najlepsze. Rata Twojego kredytu czy leasingu JAK ABONAMENT jest niższa niż przy wyborze opcji KLASYCZNYCH, ale możesz ją obniżyć i dostosować jeszcze lepiej do budżetu. Wystarczy, że skorzystasz z prostego narzędzia, jakim jest kalkulator finansowania. Należy w nim podać kilka konkretnych parametrów, takich jak: czas finansowania, wkład własny lub opłatę wstępną oraz roczny szacunkowy przebieg. W taki sposób obliczysz miesięczną ratę.

Total
0
Shares
Powiązane wpisy