Wizlink – innowacje od First Byte

wizlink-innowacje-od-first-byte

Wizlink – innowacje od First Byte

Innowacyjne narzędzie, które pomaga firmom w automatyzacji rutynowych zadań zostanie zaprezentowane w trakcie nadchodzącego Ogólnopolskiego  Kongresu  Biur Rachunkowych.

Zadaniem Wizlink jest automatyzacja procesów, takich jak wprowadzanie lub powielanie danych, utrzymywanie korespondencji mailowej bądź pracę z dokumentami. To narzędzie klasy RPA (narzędzia do robotyzacji procesów) dla użytkowników biznesowych a nie programistów. Narzędzie jest odpowiedzią na  rosnące zapotrzebowanie rynku na automatyzację w sektorze bankowym, rachunkowym, a także  branży ubezpieczeń, gdzie na co dzień realizowane są złożone i trudne projekty wymagające przetwarzania wielu danych naraz.

Twórcami Wizlink jest polska firma First Byte, świadczącą usługi doradcze w zakresie optymalizacji i efektywności procesów IT, zarządzania infrastrukturą firmową oraz implementacji efektywnych rozwiązań, wspierających funkcjonowanie kluczowych pionów organizacyjnych w firmie.  Jak podkreślają twórcy Wizlink to prosty i intuicyjny w obsłudze program, który znacznie skraca czas pracy przeznaczony na przepisywanie lub kopiowanie danych pomiędzy aplikacjami, eliminuje błędy przy wprowadzaniu danych i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb pracownika.

Program sprawdzi się zarówno w firmach z sektora MSP jak i dużych korporacjach. Wizelink to narzędzie biznesowe o wszechstronnych możliwościach, które prawdopodobnie w przyszłości stanie się nieodłącznym ułatwieniem pracy dla każdego człowieka.

Monika Szydłowska

Zostaw odpowiedź