Enova365, SaldeoSMART i LEGIS są partnerami naszego wydarzenia #OKBR2018

enova365-saldeosmart-i-legis-sa-partnerami-naszego-wydarzenia-okbr2018

Enova365, SaldeoSMART i LEGIS są partnerami naszego wydarzenia #OKBR2018

W trakcie Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych, będą mieli Państwo okazję poznać ofertę dostawców produktów i usług dla sektora MŚP ze szczegółnym uwzględnieniem potrzeb  rachunkowości. Optymalizację procesów biznesowych wspierają swoimi produktami Enova365 oraz Saldeo, a marka LEGIS z pewnością pomoże Państwu w aktualizacji wiedzy o zmianach w przepisach podatkowych oraz prawa w zakresie prowadzenia działaności gospodarczej.

To system ERP zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Rozwiązanie wykorzystywane przez ponad 9,5 tys. polskich przedsiębiorstw.

Enova365 to oprogramowanie ERP najnowszej generacji przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. System  jest tworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. enova365 jest wykorzystywana przez 10 000 Klientów. Innowacyjność systemu została dostrzeżona przez firmę Microsoft, która przyznała producentowi nagrodę Partnera Roku 2014 w kategoria Aplikacja, za zaprojektowanie interfejsu na Windows 8, w tym na urządzenia mobilne, takie jak tablet czy telefon komórkowy. Producentem systemu jest krakowska firma Soneta sp. z o.o.

Zarówno oprogramowanie, jak i oferta są dostosowane do tego, aby biura rachunkowe mogły podnieść swoją konkurencyjność i zaoferować klientom usługi najwyższej jakości. Pracując na enova365 biuro rachunkowe oprócz pełnej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, zapewnia swoim pracownikom i klientom dostęp do szerokiego wachlarza możliwości nowoczesnego, stale rozwijanego, zawsze zgodnego z przepisami programu.

 

        

SaldeoSMART to innowacyjny program do odczytywania papierowych dokumentów i ich elektronicznego obiegu w firmie

SaldeoSMART eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych z dokumentów do programów księgowych, systemów klasy ERP czy DMS. Program umożliwia także automatyczne wprowadzanie dokumentów do elektronicznego obiegu i pozwala na dostęp do archiwum bezpośrednio z wykorzystywanych programów towarzyszących.

SaldeoSMART dostarcza zaawansowaną technologię i sprawdzone modele organizacji pracy, co pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów działalności. Program skierowany do biur rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego oraz każdej wielości firm.

Producentem oprogramowania SaldeoSMART jest krakowska firma BrainSHARE IT sp. z o.o.

 

       

Wydawnictwo specjalizujące się w przepisach prawa w zakresie ekonomii.

 

 

Magdalena Irek

Zostaw odpowiedź