Spółka Marciniak zaprezentuje się podczas OKBR

spolka-marciniak-zaprezentuje-sie-podczas-okbr

Spółka Marciniak zaprezentuje się podczas OKBR

Działająca od ponad dekady spółka Marciniak zaprezentuje swoją ofertę podczas nadchodzącego Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych. Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Firma od 12 lat działa na terenie całej Polski,  proponując  usługi księgowe oraz kadrowopłacowe przedsiębiorstwom o zróżnicowanych rodzajach działalności. Podejmuje się zarówno obsługi firm wymagającym pełnej księgowości, jak i w tych podlegających audytom sprawozdań finansowych.

Główną zaletą spółki Marciniak jest indywidualne podejście do każdego klienta z rozwiązaniami w pełni dostosowanymi do charakteru wybranej firmy, stanu zatrudnienia, wielkości obrotów, a zwłaszcza potrzeb organizacyjnych danego przedsiębiorstwa. Każda usługa rozpoczyna się i kończy od doradztwa podatkowego. Priorytetem firmy jest wytyczenie wspólnych celów i konsekwentna ich realizacja. W ramach zmieniających się potrzeb Klienta pracownicy spółki Marciniak zmieniają preferencje w jego obsłudze.  Praca oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, ułatwiającymi wzajemną współpracę.

Monika Szydłowska

Zostaw odpowiedź