Księgowość to nie tylko liczby

ksiegowosc-to-nie-tylko-liczby

Księgowość to nie tylko liczby

“Księgowość to nie tylko liczby. Bez sprawnie działającej księgowości żadna organizacja nie jest w stanie prowadzić ekspansji ani rozwijać się. To również dział, który skupia specjalistów znających procesy zachodzące w organizacji, niezależnie od jej specjalizacji i stopnia rozwoju. Ważne jest, aby dział ten był jednym z najważniejszych partnerów dla członków zarządu oraz pracowników
równoległych działów mających wpływ na efektywne funkcjonowanie całej organizacji. Aby mogło to jednak nastąpić, istotne jest rozważenie, w jakim modelu dział księgowości powinien być realizowany, by mógł dostarczać skuteczną i nowoczesną usługę na miarę rosnących potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw.”

O problematyce współczesnych działów księgowości, najnowszych trendach i wyzwaniach, jakie stawia przed nimi szybko rozwijający się biznes klientów, rozmawiamy z Moniką Martynkiewicz-Frank, Partnerem w Grupie getsix® dostarczającej usług outsourcingowych z zakresu księgowości, kadr i doradztwa w tym obszarze.

W numerze czasopisma Outsourcing Magazine* z marca 2016 Partner getsix®, Monika Martynkiewicz-Frank udzieliła wywiadu z zakresu swojej obszernej wiedzy i doświadczenia zawodowego w świecie księgowości.

Ze względu na jej bardzo napięty kalendarz, rozmowa miała miejsce w drodze z północnej do południowo-zachodniej Polski pomiędzy dwoma spotkaniami z klientami.

W tym dniu konieczna była wielozadaniowość, co jest całkiem normalne dla Partnerów getsix® i oczywiście dla kobiet.

Zachęcamy do przeczytania całego wywiadu. Kliknij tutaj

Jeżeli mają Państwo pytania z zakresu księgowości, kadr i płac wspieranych przez nasze wysoce nowoczesne rozwiązania informatyczne, zapraszamy do kontaktu z carmen.fringer@getsix.pl, która przygotuje dla Państwa ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

*Niniejsza publikacja dostarcza fachowego doradztwa i informacji na temat trendów w polskim outsourcingu. Jest ponadto praktycznym przewodnikiem do zajęcia pozycji wobec konkurentów, pokazując najbardziej aktywnych graczy w sektorze outsourcingu.

Żródło: Anthony Kerr, Maj 2016

admin

Zostaw odpowiedź