Wystąpienie Microsoft

wystapienie-microsoft

Wystąpienie Microsoft

Przedstawiciele jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych wezmą udział w Kongresie Biur Rachunkowych, który rozpocznie się już 22 listopada w Targach Kielce.

Tematem wystąpienia będą usprawnienie pracy księgowych przy pomocy nowoczesnych narzędzi informatycznych. Podczas spotkania przedstawiciele firmy Microsoft chcemy pokazać, jak w prosty sposób i nie posiadając eksperckiej wiedzy z zakresu informatyki można usprawnić pracę osób na co dzień zajmujących się księgowością i analityką danych.

W pracy księgowych ogromne ilości danych, które przetrzymywane są na tradycyjnych dyskach lokalnych lub w nieszyfrowanych folderach, mogą zostać skradzione lub utracone w wyniku awarii. Microsoft wychodzi z propozycją usługi OneDrive, zwanej wirtualnym dyskiem, gdzie wszystkie dane będą nie tylko skutecznie zabezpieczone przed cyberatakiem, ale również w szybki sposób odzyskiwane.

Microsoft przedstawi także narzędzie PowerBi, które nazywane jest rozszerzeniem excela. Umożliwia atrakcyjną wizualizację danych w łatwy, intuicyjny sposób. Pozwala na natychmiastowe łączenie danych z wielu źródeł, sprawne ich udostępnianie, modelowanie i wyszukiwanie. Analityka danych bez wątpienia wejdzie na wyższy poziom, a wszystko to w prostej, nie skomplikowanej formie.

Monika Szydłowska

Zostaw odpowiedź