Formsoft na Kongresie Biur Rachunkowych

formsoft-na-kongresie-biur-rachunkowych

Formsoft na Kongresie Biur Rachunkowych

Podczas nadchodzącego I Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych odbywającego się od 22 do 23 listopada 2018 roku, swoją ofertę zaprezentuje firma FORMSOFT. Od 25 lat przedsiębiorstwo  upraszcza pracę przedsiębiorcom i księgowym.

FORMSOFT jest dystrybutorem oprogramowania marki FORMAT. Swoją działalności opiera na tworzeniu profesjonalnych programów dla księgowych. Zarówno dla przedsiębiorstw jak i biur rachunkowych.

Z okazji OKBR firma przygotowała specjalne propozycje z myślą o biurach rachunkowych, a w tym:

  • SKP® – program służący do obsługi przedsiębiorstw, które rozliczają się na podstawie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtu ewidencjonowanego. Daje możliwość obsłużenia dowolnej ilości zestawów firm. Program zdobył rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
  • JPK Link® – program umożliwiający weryfikację i łączenie plików JPK_VAT i/lub JPK_FA pochodzących z różnych lokalizacji i różnych systemów informatycznych w wspólną całość. Połączony plik JPK_VAT poddany jest formalnemu sprawdzeniu przy czym jest elektronicznie podpisywany i wysyłany.

Ułatwia pracę, gdy biuro rachunkowe posiada klientów wystawiających pokaźną ilość faktur we własnym systemie sprzedaży i tworzą tam pliki JPK. Biuro realizuje jedno rozliczenie VAT z zaksięgowanych kosztów i z otrzymanej sprzedaży.

  • PIT FORMAT BIURO – obsługuje każdy typ dochodu, jaki mogą uzyskać klienci biura. Daje nieskończoną możliwość rozliczania wszystkich deklaracji PIT wraz z kompletem załączników i formularzy NIP. Ponadto PIT Format umożliwia rozbudowanie o dodatkowe moduły, w tym masową i automatyczną wysyłkę e-Deklaracji wraz z raportami wysyłek. Bez nałożonego limitu podatników: osób lub firm. PIT Format rekomendowany jest także dla firm, tym samym ułatwiając rozliczanie dowolnej liczby pracowników według danych z PIT-11, PIT-11A i PIT-8C. Ma także zastosowanie w rozliczeniu sporej ilości pracowników sezonowych, bądź zagranicznych.

Kongres Biur Rachunkowych odbędzie się już 22-23 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Monika Szydłowska

Zostaw odpowiedź