BRAINSHARE IT na OKBR

brainshare-it-na-okbr

BRAINSHARE IT na OKBR

BrainSHARE IT – producent innowacyjnej platformy dla księgowości SaldeoSMART – zapowiedział swój udział w I Ogólnopolskim Kongresie Biur Rachunkowych, który odbędzie się od 22 do 23 XI 2018 roku w Targach Kielce.

Krakowska firma istniejąca od 2009 roku łączy wiedzę o nowoczesnej księgowości i długoletnie doświadczenia w tworzeniu oprogramowania. Błyskawiczne zaistnienie na rynku biur rachunkowych zawdzięcza pionierskiemu rozwiązaniu do komunikacji biura rachunkowego z klientami –  SaldeoSMART Komunikacja z Klientem.

Program służy do odczytywania papierowych i elektronicznych faktur, a także ich płynnej wymiany pomiędzy firmą, a księgowym. Wraz z nim jakiekolwiek ręczne wprowadzanie danych z dokumentów do aplikacji księgowych, bądź systemów ERP – staje się zbędne.

To nie jedyna zaleta SaldeoSMART.  Za pomocą platformy umożliwia on także bezpośrednią komunikację między biurem rachunkowym i jego klientami. Oferta biur wzbogacona jest o przydatne dla przedsiębiorców funkcje zwiększając ich konkurencyjność. Obsługa aplikacji jest łatwa i przyjemna, przy czym sam proces wdrażania nie trwa długo. Obieg sprawia, że każda uprawniona osoba zawsze będzie miała bieżący podgląd do treści dokumentów, dzięki czemu trafią one na czas do działu księgowego, czy biura rachunkowego z konkretnymi potrzebnymi informacjami. Dopasowanie SaldeoSMART do potrzeb rynku wynika z nieustannego doskonalenia aplikacji.

Narzędzie zaadresowane jest w głównej mierze do biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego, niemniej jednak świetnie sprawdzi się do każdej innej firmie.

Monika Szydłowska

Zostaw odpowiedź